top of page

Ebeveynlikte Öfke ile 
Baş Etmek:

  • Her şey çok mu üst üste geliyor bu günlerde? 

  • Öfkeyi bastırarak küsmeye gitmek ya da kırgınlıkla duyguyu dışarıya vurma arasında gidip geliyor musunuz? 

  • Ya da dişimi sıkıyorum sıkıyorum, sonunda patlıyorum dediğiniz yerde misiniz? 

 

Ebeveynlikte öfke duygusunu hissetmek hepimizin gerçeği. Tam uyku düzenini oturttum dediğiniz yerde çocuğunuzun hastalanması, tam okula alıştı dediğiniz yerde tatilin başlaması, bekleyen işler, desteksizlik, sürekli ertelediğiniz planlar... 

 

''Bir çocuk büyütmek için bir köy gerekir'' sözü ne kadar geçerli ise bu dönemde köylere sahip olmadığımız ve zaman zaman kendimizi çaresiz veya köşeye sıkışmış hissetme duygumuz da bir o kadar gerçek. 

 

Yaşamda sıradan görünen bir anın, sinir sistemimize fazla gelmesi ya da bizi tetiklemesi sonrasında aslında hiç benzemek istemediğimiz birine dönüşmek ve belki o sıradaki davranışlarımıza dair hissettiğimiz utanç ve suçluluk duygusu… Tüm bunlar yaşamın parçaları. 

 

Mükemmel ebeveynlik diye bir efsane var ancak gerçek şu ki hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yalnız değilsiniz, kötü bir ebeveyn de değilsiniz. Çocuğunuz ya da siz problemli değilsiniz. Hepimiz bazen zor zamanlardan geçiyoruz. 

 

‘’Öfke ile Baş Edebilmek’’ webinarıyla amacımız sizi pratikler, stratejiler, somut adımlarla desteklemek ve öfke duygusuna kendinize veya çocuğunuza yönelik ihtiyaç duyabileceğiniz farklı bir bakış açısı getirebilmek. 

 

Eğer siz de; 

  • Son zamanlarda ebeveynliğin keyifli yanlarından çok öfke duygusu ile mücadele ediyorsanız, 

  • Kontrolü sık sık kaybettiğinizi hissediyorsanız, 

  • Bazen öfkeyi bastırmak için darılma ya da küsme yollarını tercih ediyor ya da ilişkinizi kesiyorsanız, 

  • Öfke duygusunu tutmaktan yorulduysanız,

  • Öfke duygusunu nasıl dönüştürebileceğinize dair fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız ''Öfke ile Baş Edebilmek'' webinarında buluşalım.

Webinar kimler için uygundur? Webinar ebeveynler, uzmanlar,  öğretmenler ve öfke duygusu ile başa çıkmakta zorlanan herkese açıktır. 

Webinar süresi 1,5 saattir.

Aşağıdaki linkten satın almanızı gerçekleştirdikten sonra, size ulaştıracağımız bilgiler ile kayıttan izleme gerçekleştirebilirsiniz.

400 TL + KDV

Gunes-231.jpg
Tarih:

Aşağıdaki linkten satın almanızı gerçekleştirdikten sonra, siz ulaştıracağımız bilgilerle 3 ay süresince kayıttan izleme gerçekleştirebilirsiniz. 

Sorularınız için:

farkindalikcemberi@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

Image by Eric Rothermel
bottom of page